Al. Beliny – Prażmowskiego 25/1, 31-514 Kraków, woj. małopolskie

Pon-Pt : 09:00 – 17:00

Zadzwoń: Sekretariat: (12) 307-30-22 Notariusz: 606-978-776

Nasza kancelaria w Krakowie

O kancelarii 

O kancelarii

NASZA KANCELARIA W KRAKOWIE 


Kancelaria Notarialna Kamila Bułata oferuje obsługę prawną w zakresie czynności notarialnych wskazanych w przepisach ustawy Prawo o notariacie. Wszystkie czynności dokonywane są naszej w Kancelarii ze szczególną starannością, a posiadane przez notariusza Kamila Bułata doświadczenie i jego przygotowanie do zawodu, gwarantuje Klientom Kancelarii wysoki standard obsługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego przedstawionego problemu.

 

Kancelaria Notarialna Kamila Bułata położona jest na parterze kamienicy w przy Alei Płk Władysława Beliny – Prażmowskiego 25/1 w niedalekiej odległości od ronda Mogilskiego. Dzięki takiemu położeniu Klienci mają dogodny dostęp do Kancelarii zarówno za pomocą własnego środka transportu, z wykorzystaniem komunikacji miejskiej lub pieszo. Przed budynkiem Kancelarii oraz w jego bezpośredniej okolicy znajdują się liczne miejsca parkingowe w ramach strefy płatnego parkowania.

 

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu z notariuszem istnieje możliwość umówienia spotkania lub dokonania czynności w innych godzinach, w tym także w soboty.

 

Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych także poza siedzibą Kancelarii.

 

Kancelaria zapewnia klientom możliwość korzystania z bezpłatnego i bezprzewodowego dostępu do Internetu (WIFI).

 

W razie pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt w dogodny dla Państwa sposób. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania związane z zakresem świadczonych przez Kancelarię usług.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii.

 Kamil Bułat notariusz  

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Z notariatem związany jestem od 2008 roku. Przed powołaniem na stanowisko notariusza obyłem aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej w trybie etatowym oraz pełniłem przez okres ponad 2 lata funkcję zastępcy notarialnego.

 

Od listopada 2016 roku, jako notariusz, prowadzę Kancelarię Notarialną w Krakowie przy Alei Płk Władysława Beliny – Prażmowskiego 25/1.

KONTAKT


Telefon:

Sekretariat: (12) 307-30-22 

Notariusz: 606-978-776

Adres:

Al. Beliny-Prażmowskiego 25 lok. 1, 31-514 Kraków, Grzegórzki

Email:

kancelaria@notariuszbulat.pl

Treść tej strony nie stanowi reklamy, w szczególności reklamy osobistej, ani oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Strona ta nie jest także wyjaśnieniem dotyczącym dokonywanych czynności notarialnych w rozumieniu art. 80 § 3 ustawy Prawo o notariacie i jest zgodna z uchwałą nr IX/39/2016 Krajowej Rady Notarialnej z dnia 5 sierpnia 2016 r. Dane notariusza oraz adres Kancelarii zamieszczone na tej stronie pochodzą z zasobów Krajowej Rady Notarialnej oraz Obwieszczenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych Kancelarii Notarialnych.

Kancelaria Notarialna w Krakowie © 2018. All Rights Reserved

Polityka prywatności

Umów się na spotkanie